Židle barové

Naše barové židle svým designem a provedením zapadnou nejen do většiny barů a restaurací, ale také jako vybavení moderních domácností i školních a firemních bufetů. V nabídce barových židlí naleznete celodřevědné barové židle, dřevěné židle s čalouněným sedákem, kovové židle s čalouněným sedákem i kovové židle s čistě dřevěným sedákem.

ZEUS

Lehká a skladná barová židle Zeus s koženkovým sedákem. Vhodná do menších barů a restaurací kde je kladen velký důraz na úsporu místa. Provedení kostry chrom.

ZEUS L

Lehká a skladná barová židle Zeus L s látkovým sedákem. Vhodná do menších barů a restaurací kde je kladen velký důraz na úsporu místa. Provedení kostry chrom. Výběr potahových látek dle nabídky.

JOLLY HOCKER

Masivní chromovaná barová židle s menším látkovým sedákem. Design navržen pro pohodlné a stabilní sezení . Provedení kostry chrom. Výběr potahových látek dle nabídky. V nabídce také s dřevěným sedákem.

TULIPAN HOCKER

Čalouněná barová židle. Provedení kostry chrom. V nabídce taky s dřevěným sedákem.

VENUS

Čalouněná barová židle. Provedení kostry chrom, černá a zlatá. V nabídce taky s dřevěným sedákem.

OREGON

Lehká barová židle Oregon s malým opěrákem a koženkovým sedákem. Vhodná do menších barů a restaurací,  kde je kladen velký důraz na úsporu místa. Provedení kostry chrom.

ŽIDLE 500

Dominantou na této barové židi je chromová kostra velmi líbivého designu s opěrákem tvořeným pruty. Sedák je potažen látkovou tkaninou s možností volby dle nabídky.

Modelv.cel./v.sed./š.sed.VariantyCena s DPH v Kč
ZEUS82/82/36
ZEUS L79/79/36
JOLLY 94/74/38dřevěný sedák za příplatek
TULIPAN HOCKER110/72/40dřevěný sedák za příplatek
VENUS HOCKER106,5/70/40dřevěný sedák za příplatek
OREGON98/80,5/42
Židle 500105,5/75,5/43,5