Školní nábytek

V našem výrobním programu najdete prakticky vše, co má něco společného s nábytkem. Avšak výrobní specialitou naší firmy je školní nábytek, který si v posledních letech oblíbila řada škol zejména pro jeho kvalitní a estetické řešení, snadnou údržbu, dlouhou životnost a v neposlední řadě také pro svojí příznivou cenu. Veškeré naše vybavení splňuje požadavky hygienických a zdravotnických norem dle ČSN EN-1729-1:2017 a ISO 5970.

Školní nábytek zahrnuje širokou škálu výrobků, které jsou navrženy pro vybavení kmenových a odborných učeben a poslucháren, kabinetů a pracoven, ale i kanceláří škol. Standardně nabízených výrobků je několik druhů, aby si mohla většina zákazníků vybrat vybavení podle svých představ. Pokud však rozměrově nebo provedením jste si nevybrali, rádi Vám zpracujeme nabídku vybavení podle Vašich požadavků.

Podstatou spokojenosti našich zákazníků je kvalitní dílenské zpracování a používání ověřených materiálů, které splňují přísné hygienické a ekologické normy. Při výrobě škoních stolů a židlí se řídíme i novou normou  ČSN  EN-1729-1:2017 a naše výrobky tedy splňují požadavky příslušného technického předpisu. 

Jakost našich výrobků byla potvrzena opětovným získáním certifikátu TZÚS Praha s.p. – odstěpný závod ZÚLP České Budějovice.


Certifikát TZÚS Praha s.p. – odstěpný závod ZÚLP České Budějovice